Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluigi

    senior tag

    válasz WOT-H-A-C #3608 üzenetére

    Hát ez nem túl bíztató... A gyáró nem mondanám, hogy elismeri inkább azon az állás ponton van, hogy az általuk biztosított firm felrakása megoldja a problémát. Túrtam romok után a googliban de nem hogy gyári, de custom romot sem találtam.

    Egyenlőre nem nagyon akarnak szóba állni velem. Szerintem írok nekik megint. Így a visszaküldés egyenlőre lóg a levegőben. Azért még bízom abban, hogy van valami mód gyári állapotba hozni így is, mert nekem olyan érzésem van, mintha a rommal magával semmi gond nem lenne, és ha bejönne a recowery (ami mondjuk szöget ütött a fejembe, hogy miért nem elérhető) akkor egy cache és dalvik wipe megoldaná a boot akadást. Boot menüben recovery (nem jön be eredmény boot loop) Fastboot (Ez müködik) és Normal boot (eredmény boot loop) érhető el. Szóval nem tégla csak valami nagyon fére van paraméterezve. Persze ez csak megérzés...

    Szerk: Ja igen a gyárilag a rom csomagban adott SP Flash Tool a telóra kikapcsolt állapotban a gépre dugva tolja is rá a romot.

    [ Szerkesztve ]

    A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

Új hozzászólás Aktív témák