Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz Paci27 #4617 üzenetére

    Ez utóbbira gondoltam. Hiába állítottam be, hogy hova másolja a fájlokat mégse oda teszi.
    A telepítést a 4.4 már nem engedi máshova, csak a data partícióra (és van olyan alkalmazás,, amib eleve nem engedi, hogy sd-re telepítsék)

    És folyamatosan azt írja ki telepítéskor, hogy nincs elég szabad hely.
    Ha a data partíció 90%-os telítettséget mutat, akkor nem enged telepíteni semmit.

    Holott most már elvben 2 db 32 GB-os szabad tárhely állna a rendelkezésére.
    Mivel az sd kártya gondolom 32GB, lásd előző infó: csak a data partícióra enged telepíteni.
    A belső tárhely ha 32GB (gondolom ezért írtad a 2x32GB-ot: 32GB belső tárhely, 32GB fizikai SD kártya), akkor az nem azt jelenti, hogy felhasználható 32GB. Illetve ha klón, akkor az a 32GB lehet, hogy csak 3.2GB valójában, a többi 10-es szorzóval kerül kijelzésre.

    A belső tárhely lekérdezésére parancssort javaslok (adb-n keresztül, vagy akár telefondól), leginkább a df , cat /proc/dumchar_info , cat /proc/partitions parancsokat. Ezek kimeneteiből valóban megtudható, hogy mi hogyan került felosztásra a tablet tárhelyénél.
    A belső tárhelyeny több partíció is van, ez miatt sosem lesz 32GB az elérhető. Merthogy azon van a system, a data, a cache, és ha úgy oldották meg, akkor dedikált "belső SD" is.

    [ Szerkesztve ]

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák