Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyapo11

    őstag

    válasz nebancsa #18958 üzenetére

    Ez az 50 m bátorság kérdése, máshol is láttam táblázatot, meg amikor kerestem az ETT-hez adatokat, talán a geizahlson is láttam táblázatot, hogy 50 m no swim. A 100 m-re meg a táblázatok és a kereskedők és a gyártók is azt mondják, hogy úszni lehet vele. Úgyhogy én maradok a 100 m-nél, nagyobb meg azért nem kell, mert nem merülök, nem vízisportolok, csak pancsolok.

    Ezt a formája van-t úgy érted, hogy kör keresztmetszetű, de nem kör alakban van a hátlap alatt? Mert akkor a megfelelő átmérőjű gumiból be lehet hajtogatni arra az alakra, esetleg nehéz lesz rávenni arra, hogy a hátlap felhelyezéséig úgy is maradjon.
    Egyébként csak a hátlap tömítése tud elöregedni, a felhúzótengelynél vagy nyomógomboknál nem? Ráadásul a hátlap jó erősen rá van csavarozva vagy menettel tekerve, a gomboknak meg mozogniuk kell, a felhúzótengelynek forognia is, eleve nem lehet olyan szoros, mégis tömítenie kell.

    menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

Új hozzászólás Aktív témák