Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyapo11

    őstag

    válasz nebancsa #18015 üzenetére

    A rugó a helyén van, az óra csipog. Meg levett hátlappal is szépen produkálta a hibát, ha megnyomtam azt a kis acél érintkezőt az elem fölött, akkor a kijelzés megszűnt, ha elengedtem, akkor visszajött. Valószínűleg lenyomta az elem az alsó érintkezőt úgy, hogy már nem tudott hozzáérni.
    A repedést gondolom nem műanyag szövetre érted, én azt akarok rátenni. Vagy fémet, szilikont és egyéb műanyagokat kihagyom, bőr meg nem kompatibilis a nyárral, nem akarom évente többször cserélgetni a szíjat.
    Néztem a linken fémszíjakat, egyetlen feketét találtam, egy óratípus volt ott, más szíjaknál se láttam kompatibilis órák listáját.
    Lehet, hogy veszek egy 22-es fémszíjat, és bereszelem/köszörülöm 16 mm-esre úgy, hogy föntről nézve éppen az óráig érjen, mint ahogy a szilikon szíjakon látni. Vagy 20-ast, akkor 2-2 mm-t kell leszedni.
    Egy órára már tettem 18-as szíjat a 15-ös helyre, de az PU leather vagy faux leather, szóval műanyag, csak akkora vállat vágtam, hogy szorosan fölfeküdjön az órára, tökéletes, egyáltalán nem látszik a barkácsolás.
    De ez a Casio többet hordós, erre nem jó ez a műanyag szíj.

    menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

Új hozzászólás Aktív témák