Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    válasz dzsi23 #20531 üzenetére

    Az általad linkelt hsz-el először is az a baj, hogy tévedés van benne. Ezt írja:

    "Az egyforma szerkezetes órákban mindig egyformán hangos a rotor."

    Ez nem igaz, nekem két Parnisom van, tökéletesen egyforma szerkezettel, ennek ellenére az egyikben nagyon hangosan sistereg a rotor forgás közben, a másikban viszont egy jóval halkabb és sokkal mélyebb hangú zümmögés hallatszik forgás közben. Az is észrevehető, hogy ugyanakkora lendítésre a hangos órában a rotor kb. 4-5 fordulatot tesz meg, a kevésbé zajos órában pedig 8-9 fordulatot tesz meg a rotor, tehát biztosan van különbség a két óra összeszerelési és/vagy alkatrész minőségében.

    A másik gond meg az a hozzászólással, hogy az jóval azután született, hogy én jeleztem a Parnis óráim zajosságát, szóval nehezen tudtam volna ebből a hsz-ből tapasztalatot gyűjteni :K

    Látom, hogy itt többen nem hisznek az egyetlen hivatalos Parnis honlapon megjelenő információknak, de akkor közzé kellene tenni, hogy honnan van a hivatalos honlappal ellentétes információjuk és főként azt kellene közzétenni, hogy miért kellene azoknak az információknak jobban hinni, mint a hivatalos honlapon közzétett információknak :K

    #20535 nebancsa : Ami ebay-ról jött az csak egy kis zacsiba jött, gyatra szíjjal, zafír nélkül,

    Na, azért kezd kiderülni, hogy mégiscsak igazat írnak a Parnis.org-on, a nem onnan rendelt órák nem zafír üveggel készülnek ;) Ezek szerint mégiscsak létezik a kétféle minőség :K

    [ Szerkesztve ]

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Új hozzászólás Aktív témák