Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz sasa311 #81027 üzenetére

    Akadóban úszózás pontyra , olyan akadóban ahol ha fék megszólal az esélyed 0 környékén van halat vegyél ki, 40-es monofil 20 grammos ólom a durva zsinór miatt , nagy horog 1/0 és hasonlók mert teljes erővel emelni kell . Mennyi pontykapás volt, és még ezzel a durva cuccal se lehetett 10 fölé menni igazán .

    De ha extrém példákra vágysz akkor egy halastóba dobj be fenekezővel lótetűvel, ilyen fizetős kis agyontelepített vízbe ahol veszélyes fejbe dobsz egy pontyot ha csobban a szerkó . Akkora horoggal amit végig tudsz vezetni lótetűn, az már elég komoly méretű horog. :) Etetőanyag nélkül csak ólommal. Mindegy milyen vastag zsinórral, a legvastagabb zsinóroddal és a legnagyobb horgoddal ami van. :) Nem tudom hány db lótetű kellene egy éjszakai pecához egy pontyos halastóban fenekezőn. Kár persze megetetni az ilyen csalit a ponttyal . Dettó ugyanez ha mondjuk egy csokor iszapgilisztát tennél rá. Lenne egy pár extrém pontyfogás de kitiltanának onnan a pontyok koponyáját átütnéd a 10/0-ás horoggal. :)

    Ettől messze van a 4-es horog 35 zsinór kombó, ez önmagában a 0 fogást miközben te aprítod a halat mellettük az nem indokolja szerintem.

    [ Szerkesztve ]

  • horcsog

    tag

    válasz sasa311 #81027 üzenetére

    Úgy járnál mint haverom Pakson az atomerőmű tavakon. Mondja váltott oda mert hatalmas harcsák vannak. Mondtam neki rögtön téged onnan ki fognak tiltani nekiállsz ott pergetni (tele van hallal nem lehet elhúzni a műcsalit a haltól szinte kis túlzással) Az első szezonjában fogott elég szépen már megvádolták gereblyézik, és nem tudom még mi minden volt. :) Mi lett volna ha fenekezővel bedob lótetűvel. :) Mondtam is neki, hogy ez várható volt minek mész ilyen vizekre horgászni . Mondjuk azóta is jár oda , nem tiltották ki végül szóval nem lett igazam csak majdnem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák