Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz ooloo #67662 üzenetére

    :DDD
    Akkor én ma festékkel etettem a halakat. :))
    A sok kárász mellett akasztottam kabátba egy harit, de némi nyálka kíséretében gyorsan búcsút is intett.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz ooloo #67662 üzenetére

    Tegnap fél kilós domolykó jött, meg amíg a telefonomat nyomtam, valami kirántotta a botot, kicsavarta a leszúrót, vízbe volt a bot hegye mire elkaptam....Egy botot vittem, minek nyeletőfék, nem kapcsoltam be..... :D Lehet márna volt, ezen a pici csatornán (Kis-Rába amúgy) pár évvel ezelőtt szép márnákat fogtam. Sajnos egy-két éve eléggé lecsökkent a halállomány.
    Ahol ma a képet lőttem, az is a Kisrába, tegnapi helytől 3-4km-rel délre, az M85-ös gyorsforgalmi út hídja alatt.
    Itt telepítették meg ponttyal ezt a vizet nemrég, nem sokat gondolkodtak akik telepítettek, lejöttek a gyorsforgalmi útról, aztán beengedték a vízbe a rakományt..... :D
    Állítólag itt, a híd alatt fogtak meg rendőrök olyan olaszos külsejű honfitársunkat (mondanám hogy sporttárs, de nem volt engedélye...) akinél 9 db ponty volt.
    Kora tavasszal telepítettek, pár hét alatt elhordtak mindent, ma kapásig sem jutottam itt.
    Ezeknek a nyári Kisrábás pecáimnak amúgy az az értelme, hogy meleg van, amúgy sem lehet mit csinálni itthon, forró az udvar, kiülök egy árnyékos helyre, mégis vízparton vagyok..... :K
    Ja és igen..tejföl, diszperzit, jégkrém, nápolyi.....Ezzel etetek, ha a címkéket nézzük.... ;] . Asszony elspejzol minden használható dobozt, hogy valamire jó lesz.... Jó is. ;)

Új hozzászólás Aktív témák