Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    válasz @mriya@ #58862 üzenetére

    Csak most 2020-at írunk, és már gombokért új komolyabb cuccokat vágnak hozzád.
    Aliról meg ne is beszéljünk, komplett felszerelés van fillérekért.
    Ha vennék egy tekercs középkategóriás zsinórt az egyik botra, akkor valszeg többet érne, mint a bot+orsó együtt.
    Nem degradálni akarom, nekem is vannak ilyen botjaim, a port remekül fogják. Egyik évbe 3 fele szedtem egy botot és azza karóztam a paprikákat.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

  • KunEmber

    senior tag

    válasz @mriya@ #58862 üzenetére

    Az a baj, hogy annyi a használható cucc néhány ezer forintért, hogy aki ilyeneket kezdő kezébe ad, elveszi az élettől is a kedvét.

    Én megmondom őszintén, hogy ezeket vagy odaadnám valami nagyon öreg horgásznak, aki még használ ilyet, vagy kidobnám. De én kezdő vagyok és sok sületlenséget beszélek.

    Más: voltam egy hétig Balcsin, teljesen ki vagyok ábrándulva. Spiccbotot vittem, földvári mólón mindenhol kint a tiltó tábla és tiltó szöveg, ahol spiccel eredményes lehettem volna. Szárszón mindenhol 20 centi volt a víz, halat nem láttam, Öszödön egy patakbefolyónál próbálkoztam, de fel volt ott is iszapolódva. Akkora halak jöttek, hogy a 18as horgot és az egy szem csontit nem bírták bekapni. El is ment a kedvem lent az egész horgászattól... 🙄 Majd a jövő héten kimegyek az RSD-re inkább.

    [ Szerkesztve ]

    http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

  • gban

    Közösségépítő

    válasz @mriya@ #58862 üzenetére

    Én is bambusz bottal kezdtem meg Rileh Rex orsóval.
    De az az orsó új volt, a bot meg olyan amilyen,de azok tényleg más idők voltak.
    Aztán beszereztem az összeadott karácsonyi ajándékokból egy Silstar orsót meg egy Duna botot (HOKÉV, és amúgy a bambusz bot is HOKÉV volt ám :K ).
    Akkor ez is meggondolandó kiadás volt sajnos, ma meg tényleg ahogy írták is, gombokért dobálnak alap cuccokat amik simán használhatóbbak ezeknél.
    Akkor hal is több volt, nem az volt ami ma előfordulhatna ezekkel a felszerelésekkel hogy jött végre valami erre elment mert a zsinór elöregedett, az orsó szétesett, stb.
    Azt mondod, van aki örül az ilyen cuccoknak is ha ingyen van, mert nem telik semmire.
    Ezt nem kétlem, csak ott meg az a baj hogy akkor az engedélyre se telik.
    De ezen tényleg nem fogunk összeveszni hogy mi legyen a felszerelés sorsa, sőt, az a jó ha a kérdező minél több álláspontot megismer, és így könnyebben tud dönteni.

    Postázást nem vállalok.

Új hozzászólás Aktív témák