Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz Interceptor #54631 üzenetére

    Voltam kint én is a héten. Egyik este tudtam menni hétközben. Először egy sekély helyen próbáltam süllőre fenekezővel. Tele volt békés hallal 1-2 méteres víz. Ahogy teljesen besötétedett fél óra múlva megjött 2 vidra . A víz szélén jártak azt hittem először róka belement a vízbe olyan csobogás volt. Felkapcsolom a lámpát megijedtek de nem elmentek hanem egy közeli víz fölé hajló bokor alá lapultak és onnan lestek kifelé láttam a szemüket ahogy rájuk világítottam semmi mást csak a szemek. Lekapcsoltam a lámpát 5 perc múlva kezdték a fesztivált megint csobogás locsogás . :) Muszáj volt eljönnöm onnan még a végén vidrát fogtam volna.

    Azért a kikötő felé megúsztattam néhány műcsalit de se kapás se rablás. Az a 2 vidra biztos fogott halat ott a sekélyen :) Mostanában mindig úgy járok mennék pergetni és amikor ráérek olyan bolond szél fúj fenekezni se lehet normálisan nem pergetni. De majd jövő héten még tilalom előtt. Fogytán van a süllőm a fagyasztóban jó lenne fogni 2 hónapos tilalom előtt . :)

Új hozzászólás Aktív témák