Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz csƵ #49985 üzenetére

    Így van, tessék a minden horgászvíz partján álló veszélyes hulladék gyűjtő konténerbe dobni!
    Ja nem, fail.
    --> betarthatatlan a szabály, ha valaki sportjeggyel* horgászik
    *hal elvitelének szándéka nélkül

    ---

    Dunakeszi bányatavon pecantottunk ma haverral. Miután tegnap telepítettek, nem volt nagy varázslat a kölyökpontyokat kicsalni. Ellenben a szeles időben jó volt legalább egy gyakorlásra, mert nem volt egyszerű pontosan dobni. 360-as Dart II-vel methodoztam, klipsz kikasztva olyan 35 méteren (kb. mintha itt lett volna az iszapos és a kemény aljzat határa, bár csak három dobás alapján saccoltam ide, nem méregettem pontosan). Kosárba Aqua, amit picit felturbóztam turmixolt csemegével. Egyrészt szemre is látványos, másrészt dúsabb lett tőle, ráadásul jól tapadt, de baromira jól is bontott tőle a kaja, szerintem érdemes kipróbálni! Eleinte 8-10, később 5 percenként dobáltam, ez utóbbi hozta meg az eredményt, nagyon odaállt a hal, nem hogy az öt percet, de a felét sem tudtam sokszor kivárni. Csali mindenféle kisebb-nagyobb pellet, halak keszeg, kárász, bodri, potyeszok 2 kilóig bezárólag.
    Steady: 36-os hely (asszem, de max +-1 :D )

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák