Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz gban #48822 üzenetére

    Hazaértem...... :B
    Vettem egy nyeletős 50-es, egy 30-as pergető orsót, 2 tekercs damilt (20, 25) zsinórvágóval, 80db előkötött horgot (10-12-14-16, 20-20db) horogszabadítóval.... ez került 13e. párszáz forintba.
    Az orsók kb Silstar Tierra minőség, nagyobb féklamellákkal. Szépen futnak, de így tekergetés után az a véleményem, hogy zsír kellene nekik...........
    Amit olvastam ezekről az orsókról, (máshol is), ennyi pénzért (5400ft/db) ajándék. A nyeletőshöz nincs pótdob, a pergetőhöz viszont két fémdob jár.
    Kínából rendelve sem lenne sokkal olcsóbb.
    Botokat néztem, szerintem a 2,40-es pergetőbot 15-40g, elsőfékes orsóval, zsinórozva megérheti annak akinek nincs ilyen, 13e ft volt az ára, jó (Árához képest!!!!!) minőségűnek tűnt.
    Még volt cucc bőven, én is csak azért mentem át, mert kolléga küldött egy képet a kosaráról.....Jobban bevásárolt, na! Igazából van mindenem, semmi nem kéne már....(mondottam többször), de az vesse rám az első követ, aki be tudta tartani az ilyen fogadalmait. :K
    Orsók tartaléknak mennek, minden botomon van orsó, aztán lehet hogy átadom valamelyik kollégának, aki lecsúszott az akcióról. De annyit hallottam már ezekről a Crivit cuccokról, hogy meg kellett néznem..... :C

    Szerk: Köszi a névnapi köszöntést. yanna sporttárs: Ez Zoltán Erika napja akkor... ;] (Fiatalabb sporik kedvéért: Menő énekesnő volt a 80'-as, talán 90'-es évek elején.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák