Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz Emu #45423 üzenetére

    Haver nekem most van kint egy pontyos vízen, kukoricás (csemegés) etetés már nem igazán működik neki, szóval a kiadós "magos" etetés szerintem már felejtős. Az aqua "büdösnek" jó lehet, mellé érdemes egy édesebb, gyümölcsös vonallal is próbálkozni (gondolom method lesz). Plusz a pelletek mellett ne maradjon otthon a csonti, gili sem (ha nagyon finomkodni akarsz, akkor egy 14-16-os monofil előke, 10-12-es horog, csonti, pinki, ha csak kicsit is éhesek a bajszosok, ezt tán már csak nem hagyják ott :) ).
    Csütörtökön megyek elvileg én is, beszámolok, mi a harci helyzet. :))

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

  • Madn!ght

    addikt

    válasz Emu #45423 üzenetére

    Múlt hétvégén mi is "áztattunk" a kollégámmal, mindketten feedereztünk. Az idő elég hűvös (10 C körüli), ráadásul viharos szél is fújt. Az etetőanyag 8mm-es pellet, csemegekukorica, valamint Bait-tech spec. G green volt, némi csontival. A methodkosárban 2mm-es aquagarant, a csali szilikonkukorica volt. Ahogy tapasztaltam az édesebb (epres, ananászos) több kapást eredményezett, mint a fokhagymás. Attraktor ananászos, illetve narancs-csoki volt.
    Az etetést követően kb 1 óra múlva sorban jöttek a kapások. Felváltva bajszos, dévér, valamint kárász is.
    Próbáltam váltogatni a csalit popupra, wafterra de azokra mozdítás se jött.

    Más: végre sikerült letesztelni a WCII botot. Nos egymáshoz viszonyítva tényleg másabb "élmény" a mantához képest. A hossza még egy kicsit szokatlan, illetve ahogy tapasztaltam a 3oz-s spiccnél nem szükséges keményebbet használnom. (szubjektív tapasztalat)

    [/ L]

    ₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

Új hozzászólás Aktív témák