Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scream007

    őstag

    válasz #16741888 #1025 üzenetére

    hát figy fater clubtag shiminél :C
    És már párszor szedtem ki ő cuccával halat meg egy régebbi haverom is hazsnált azt is szemügyre vettem minden évben ott vagyok a shimi kiállításon ott a bark csomópontnál ami februárban szokott lenni. Szal ismerema dolgaikat.
    Megnézem melyik éri meg akkor arra jutok a shimano nem :(
    6-8é szeretnék nyujtott fémdobos legalább 3 csapos fenekes 50es orsót venni, sproból 6é van damból inkább 8, shimiből??? olyan 30 fölött, ami alatta van vagy kevesebb csapágyas van nem nyujtott dobos vagy nem fémdobja van, ennyivel nem ér többet 3-4x :Y
    Amugy arra emlékeztetnélek mikor a horgászat európában kezdett elterjedni 2 márka volt ami márka volt akkor, az a DAM és Daiwa volt, a többi hamu nulla volt, shimano akkor még sehol nem volt pecacuccokból :U
    vagyis ha volt nem tette le a névjegyét.
    De mind1 ugysem tudjuk egymás meggyőzni hanyagoljuk a témát, ez olyna mint ha azt mondom ami neked az Audi az nekem a bmw, ennyi.pont :B

    inkább arról beszéljkünk ki megy hétvégén pecázni??
    ha mindne igaz mi igen. a famer tóra.
    Fel vagyok iratkozva a haldorádó hírlevelére, és ezt a zsineget ajánlják mint akciós pontyozó épp :Y ...basszus mér nem ezt vettem [link] olyan színe van mint régen a camouflagenak, kár hogy most hozták be és a kiállításon nem volt kinn mert nagyon baráti ára van színe, márkája és a szakítója is jó :R
    na mind1 majd legközelebb ;)

    [Szerkesztve]

    BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

Új hozzászólás Aktív témák