Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz ponti_ak #45 üzenetére

    na, akkor most verodjetek tkazmer-ral hosszu tomott sorokba es szoljatok be a:
    -dc++ topic-ban
    -torrent topic-ban
    -minden masodik jatekkal foglalkozo topic-ba
    -windoze-os topic-okba
    -meg ugy altalaban a szoftveres temak donto reszebe

    az meg amr megint kurvajo, hogy osokosozol, aztan jopofan odaiod, hogy pisz, mert vallalni mar nem mered, hogy beszolsz valakinek

    p.s.: ertem en, hogy meno dolog kiosztani egy ''tag'' rangu felhasznalot, de egyszerubb lett volna nem reagalni (vagy elolvasni a topic egeszet es latni, hogy Dio talan meg ert is ahhoz, amirol beszel, s nem egy hekker-wannabe hulyegyerekkel allsz szemben

    es igen, nagyon okostoninak is nevezhetunk, ha finomak es noiesek szeretnenk maradni


    szerk.:

    kerlek, ha igy kned vagod a jogi dolgokat, vazold mar fel nekem, hogy a fenti, kifogasolt post mely resze utkozik jogszabalyba, vagy buzdit jogszabalysertesre
    esetleg az alabbi sor?

    ''inkább kérd meg a ''szerettedet'', hogy felrakhasd a gépére a hőn áhított programot és engedje azt is meg, hogy emileket küldjön neked!''

    szerk2.:

    sot, most kotekedos kedvemben vagyok, szoval megkerlek, legkozelebb helyesen emelj ki
    - amit tiltunk fórumunkban:
      - ha a hozzászólás jogszabályba ütközik, jogszabálysértésre buzdít


    ami tte iral, abbol a kiemeles valami olyasmi, hogy amit tiltanak a forumban, az jogszabalysertesre buzdit


    [Szerkesztve]

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz ponti_ak #49 üzenetére

    egeszen biztosan ertette (lathato a reakciojabol is)
    es igen valoban kicsit ugy jott le, hogy kiosztani szandekozol (elnezest, ha nem igy lenne, de mivel nem igazan volt alapja a post-odnak, nem tudtam hirtelen masra gondolni)

Új hozzászólás Aktív témák