Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Secretive

    aktív tag

    válasz tkazmer #43 üzenetére

    sajnálom, hogy nem fogalmaztad meg, pontosan mi a bajod a hsz-emmel, mert így olyan nehezen látják az ezt olvasók, hogy hülyeséget írsz vagy csak be akartál szólni a nagy semmire.....

    egyszerűen rajongok az ilyen ''ősokos'' szimpatikus beszólásokért,mint pl. a tied!

    megkérlek, olvasd már el te az alapelveket,mielőtt másnak hívod fel rá a figyelmét!
    és ha már felhívod,akkor hivatkozz is valamire benne,amivel megtisztelő, de semmitmondó véleményedet alátámasztanád!

    mielőtt még nagyon bután a warezra hivatkoznál, máris mondom, hogy egy keylogger progi önmagában nem warez!!!!!!ennyi erővel nagyon tanult fórumozó kolléga a vágólap vagy annak tartalmát jegyző segédprogramok is a keylogger kategóriába tartoznának,ami meg még vicessebb állítás lenne!

    funkcionálisan sokrétű a felhasználási területe, tudod ez olyan mint a kés!
    alapvetően a mai világban az sem gyilkolásra való, hanem mondjuk vaj kenésre, kenyérszeletelésre, de használhatod csúnya dolgokra is, de ettől még nem osztályidegen az emeberek többségének, és a szó hallattán sem egy vértócsa jut az átlagember eszébe, na ugyanez a keylogger is! nem kell pánikolnod neked sem, meg más magasan kvalifikált gurubajnoknak sem, pusztán azért mert van egy olyan témakör,ami foglalkozik picit ezzel a területtel is.

    szerintem legközelebb inkább durrogj egy sort magadban és tartsd vissza, hogy égbekiáltó szavakat ne pötyögj felelslegesen!

    THX


    [Szerkesztve]

    Szeretem a munkát, lenyűgöz! Képes vagyok órákig ülni és nézni.

Új hozzászólás Aktív témák