Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz amargo #4424 üzenetére

    Na ja, marad ez.
    Mit nem érteni rajta :F Ha túl vastag a bőröd, idővel muszáj lesz vágni belőle (vagy reszelni, kinek hogy tetszik). Kesztyűben is kikezdi a tenyered, vélhetően később, de egyrészt nem szeretek kesztyűben edzeni (érzésre más), másrészt azt meghagyom a kezdőknek :) Kivétel, ha sebes, az nyilván más téma.

    1000 swing téma: én ezt inkább ilyen kíváncsiságként, kihívásként csinálom, nyilván meglehetősen ritkán, teszem azt, félévente, normál edzésbe iktatva nem látom értelmét (vagy max. havonta). Most, hogy ez jó vagy sem, azon szerintem kár vitázni, én inkább ilyen érdekességképp csinálom, mintsem különösebb erőfejlesztés / állóképesség céllal, arra van más technika, amik szerintem jobbak (pl. tabata). Egyszerűen más a kettő.
    Az, hogy mennyire szabályosan kivitelezhető, megint másik kérdés. Megfelelő erővel és összpontosítással biztos meg lehet csinálni szépen végig, bár szerintem ennek nem pont ez a célja, hogy minden swing tökéletes legyen, meg hát idő kérdése is. Persze mindenképp kell figyelni, csak ilyen laza lóbálásnak nincs értelme, csak azt mondom, ez más, mint egy pl. powerswing sorozat, de nem is ugyanaz a célja.

    [ Szerkesztve ]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák