Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KB.Pifu

    tag

    válasz birno #1235 üzenetére

    változó az idő, ha hosszú távon gyakran tudok edzeni, akkor rövid idő de minden nap /másnap sosem bukásig, ha csak 3-4 naponta sikerül akkor azért többet teszek oda, én úgy vélem, hogy számomra az a legfontosabb hogy nincs kőbe vésve semmi, sem dátumok sem módszerek, a célomat (egykezes fekvő) elérem amikor majd sikerül.

    fekvőtámaszok.
    : rossz napomon normális
    : ha kínozni akarom magam akkor a kezemet úgy rakom, hogy az ujjaim összeérjenek ( gyémántnak is hívják de felesleg)
    : ha erősíteni akarok, akkor az egyik kezem a golyón ( tegnaptól kosárlabdán) másik a földön
    : rövidtávú célként fel akarom emelni a hindu nyomás/fekvő számát 30-ra, szóval mostanában az is gyakran van

    ha a Fegyencedzés elemeit véled felfedezni az nem véletlen.

    2-3 edzésenként cserélek, vagy amikor épp olyan a hangulat

    gyors erőt jelenleg nem építek, remélem hogy a Meztelen harcosban leírtak rám is érvényesek, miszerint a a nagy erőből később gyors erő válik, nos nekem van időm, nem készülök háborúra egyelőre :)) , a kitartásomat pedig úgy növelem, hogy az összes edzés elején a swing, a végén meg a snatch, ez a 3 ami mindig van (fekvővel)

    közte pedig változatosan MP, guggolások, 8 -as, halo, ablaktörlő

    a legvégén pedig az edzőnél tanult bretzel stretch már amennyire sikerül, ha sietek megvan az egész nyújtás nélkül 30 perc ( ha nincs MP , mert annál sokat pihenek), én smr henger helyett teniszlabdát használok a falnál :Y

    átlag nap:
    4*20 swing
    közte valami fekvő
    3*20 guggolás
    4*4 MP
    3*7 snatch (majd lesz ez több is ,csak most szokom a nagyobb súlyt)
    nyújtás, másik nap a guggolás helyett 8 -s, és tgu vagy ablaktörlő

    ezek az én tapasztalataim, módszereim, nekem ez alakult ki, lehet nem eredményes, mert gyengébb vagyok, mint ahogy kinézek, legalábbis szerintem de még nem volt tesztelve sehol

Új hozzászólás Aktív témák