Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz amargo #4452 üzenetére

    Ilyen szempontból teljesen más, mint body, én is csináltam, és persze cseszte a rúd a tenyerem, de nem szedte szét - na de egy kettlebell füle forog a tenyeredben (pl. clean, snatch tipikusan), ha túl vastag lesz a bőr a tenyereden, könnyen megtépheti az alsó holtponton - nem kellett mondania senkinek, tapasztaltam :D

    Ne értsetek félre, nyilván nem szokott nálam sem csak úgy szétmenni, azért nagyjából jó a technikám, mindig figyelek a nyitott tenyérre és megfelelő ejtésre, de ha valaki 1-200 snatchet csinál egy edzésen, hetente többször is, akkor idővel mindegy milyen a technikát, kikezdi a tenyered, és ha nem is az első alkalom után, de idővel kell vele kezdeni valamit.
    Normál időszakban én úgy pár hetente szoktam vágni a bőrömön, ha túl vastagnak ítélem, ilyenkor persze a maradék is elég vastag ahhoz, hogy ne fájjon / gyűrődjön, most csak onnan indult a dolog, hogy jelenleg kicsit vékonyabb a kelleténél, és így érzékenyebb, de inkább ez legyen, mint túl vastag, meggyűrje, letépje, mert azzal végképp nem tudok mit tenni.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák