Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz ivana #88587 üzenetére

    Itt a trutymó betöltése miatt akarják cserélni.

    (#88588) soultrapp...akkor szerintem hosszabb a hátsó 3szög,enyémnél elég kevés ott a hely.

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • geotigris9

    tag

    válasz ivana #88587 üzenetére

    Nálam is volt már tágítva outin a lik (Még a negatív élmény a kontival ami indokolta /korábban írtam róla/ lényegében szét tört a francia szelep minden fizikai behatás nélkül.) a praktikus ok még, hogy minden átalakító nélkül lehet benzinkútnál pumpálni bele ha szükséges.
    Én a szöges ellentétét tapasztaltam az autószelep sokkal tartósabb és ha tönkre megy a szelep simán cserélhető. (Bár soha életben nem kellet cserélni sehol sem semmilyen keréknél ami autóssal volt szerelve.)
    Valamint ha valaki trutyit akar tölteni a belsőben sokkal egyszerűbben tudja kivitelezni mint a franciánál.
    Én nem tapasztaltam, hogy jobb lenne a prestás. (Talán néhány grammal lehet könnyebb ha ez szempont.)

    (#88564) zack Én általánosságban beszéltem, bár benne lehet az élsport is, de nem csak sportra értettem akármi másra.

    (#88590) DJ. Ru$y Meg szabad venni ha nem zavar, hogy népbringa már és minden 4. bringás kockul. ;]
    De én biztosan ha aszfaltra vennék montit (mert úgy látom az jön be neked hiába nem az az ideális bringatípus oda) tehát aszfalt lenne a fő használati terület nem terep. Rögtön cserélném a gumikat és valami jó slick gumit vennék rá.

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák