Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz fpeter07 #88042 üzenetére

    Vágni a kormányból? Milyen állat az? Néha a 720mm-est is keskenynek érzem.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • 6030D

    Ármester

    válasz fpeter07 #88042 üzenetére

    Ezen átsiklottam, bocsi...
    Gratula, nem rossz edzés nélkül. Ezt a markolatvágós részt nem értem. Az a gond, hogy mondjuk jobb kéznél ha a kezed ott van a markolaton, ahol ki van alakítva a tenyér helye, akkor nem éred el az ujjaddal a váltót? Én nem faragnék belőle, mert az meg a kezedet fogja vágni. Most megnéztem a képeidet, nem is értem, hogy lehetne. Ez belül is bilincses, nem? De a fék/váltó karokat meg tudod kifelé engedni, úgy is kevés?
    A kormányt szerintem is szokd egy kicsit. Hozzáerősödik a vállad/hátad (a terpeszhez), és utána már csak azt érzed, hogy stabilabb vagy lefelé. Menj vele pár ezer szintet és utána dönts.
    Gumi most mekkora?

    (#88095) deny330: nekem Shimano 395/396 fékem van, amit használtan láttam már 20e Ft alatt is. Általában mindenki fikázza, én elvagyok vele. (84 kg) De a Deore-val biztos elégedett leszel, és gyakorlatilag egy húszas felárral én is a jobb féket venném, újonnan, új tárcsával.

    (#88098) zack: még mindig nem értem, hogy miért akarsz mtb-kal aszfalton 55 felett közlekedni. Illetve úgy alakítani, hogy rendszeresen lehessen vele ennél gyorsabban. Próbáld ki, hogy a légellenálláson csökkentesz. Golyók a felsőcsövön, mellkas a stucnin, kezek a stucni mellett, könyök a hasnál, térdek a kulacsnál + 3 miatyánk... gyorsulni fogsz, hidd el. ;)
    Illetve, ha az a jellemzőbb, hogy többet mész aszfalton, akkor trekinget.... :DDD , szóval akkor kellene rá valami olyan gumi, ami jobban preferálja. Azzal is gyorsulnál.

    Bemondtad neki a 750-et? Gondolom az alku tárgya az, hogy mennyit fizet rá a csávó, hogy megkapja a Trailstert. :)

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák