Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz deny330 #84215 üzenetére

    A profibb Truvative cuccok nagyon jók (Team, Hussefelt stb.), kivéve persze a hajtókarjaik, azok valami fergetegesen szarok és szarul szerelhetők. Jó, mondjuk volt Hussefelt hajtókarom is, aminek a merevségével már nem volt gond, de ... alig vártam, hogy lecserélhessem a szerelési és csapágy-bajok, illetve a rövidsége miatt. Nekem azért jön be ez a kormány, mert nincs nagy emelkedése, könnyűke, de mindent kibír, amit az idő bizonyított - és az az esetemben atombiztosságot jelent.

    A kormányszár se rossz, és törhetetlennek hittem, de... most jön a fekete leves, az végül feladta. A barátnőimet állandóan azon cipeltem egy időben, szóval annyira nincs meglepődés. Ennek ellenére nagyon szívesen vennék ismét Thomson-t bármiből. Nagyon merev, könnyű, jól kitalált darabok olyan ovális belső kiképzéssel, ami ellenáll a komolyabb erőhatásoknak, mindez egy tömbből CNC-zve. Amúgy tényleg elpusztíthatatlanok, de én igen erős kivételt képezek ilyen szempontból, bármit képes vagyok leharcolni. Többször ajánlottak már teszternek emiatt... :)

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

Új hozzászólás Aktív témák