Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz TayRol #68689 üzenetére

    Amit én mondok az igazából egyedi építés vollt, mert csak a váz jött németből. Amúgy visszakeresel, találsz róla képeket.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz TayRol #68689 üzenetére

    Egy XC gép geoja egész más, mint pl egy Trail/AM fully geoja. Ebből a szempontból felesleges hasonlítani. Az XC gépen jobban rá kell feküdni a kormányra. De persze ettől még simán lehet, hogy ez is tetszeni fog, jó gépek a Cube-ok. Felhasználás függő. Én biztos, hogy nem tudnék elképzelni magamnak egy merev vázas bringát terepezni, de nem vagyunk egyformák. :)

    (#68690) 6030D: Webshop-ot kiskerekhez hasonlítani nem sok értelme van. Egy magyar webshop is olcsóbb mint egy magyar kisker, nyilván nincs annyi kiadása, olcsóbb tud lenni. Viszont nem is tud annyi szolgáltatást nyújtani mint a webshop, mindenki el tudja dönteni, hogy mi éri meg neki.
    A magyar kiskerek védelmében annyit azért mondanék, hogy egy idei modell, német kerékpárüzletben sem lesz számottevően olcsóbb mint Magyarországon. A szervizszolgáltatásokat meg jobb ha nem is említem, mert kb 3-4 szer annyi Németországban.

    (#68697) Hasaggymeg: Elképzelhető, hogy elég lesz neki az a fék, de azért egy XT jobb lett volna. :)
    Nekem nem kell bemutatni a Manitou villákat, anno a 90-es években egy hatalmas dolog volt, ha valakinek egy Manitou villa volt a gépében. A legjobbak voltak. Aztán történt egy s más. A Rock Shox és Fox úgy lehagyta mint a huzat. Régebben a Marzocchi is. A Manitou villák túl bonyolult felépítésűek lettek, körülményes lett a szervize, sok probléma volt velük. Az utóbbi pár évben már kezdenek magukhoz térni és egész szépen dolgozó villákat gyártottak, de a szerviz felől még vannak negatívumok. Azt elhiszem, hogy szépen dolgozik, de ha alkatrész kell hozzá, vagy szervizelteted, körülményesebb mint egy Rock Shox-ot vagy Fox-ot. Kevesebb szerviz is vállalja. Egyébként régebben nekem a Marzocchi volt az abszolút kedvencem, sajnálom, hogy ennyire eltűntek a piacról. 11,5e km után azt ne mond, hogy még nem volt szétszedve. :) Gyakorlatilag 500km múlva eléred a 6.!! szerviz periódust.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák