Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Hasaggymeg #51096 üzenetére

    Nekem annyiban szerencsém van párommal hogy ő tudja hogy nem ért hozzá ezért egyből engem terel az eladóhoz hogy vázoljam az elképzeléseket. Igazából én beszéltem rá arra is hogy kb milyen irányban és mennyiért keresgéljünk.
    Viszont így a szezon végén olyan gépet kifogni ami megfelel felszerelésben meg még méretben is (olyan 162cm magas barátnőm) nem egyszerű móka.
    Jó pár boltban voltunk már itt Székesfehérváron ami azért annyira nem pici hely de nincs túl nagy választék.
    Alap hogy crocc kategóriában keresek és jó lenne 8 sebességes kazettás agyú gép meg duplafalú felni plusz jobban preferálom a fékváltókart. Na ez így itt kb 110-120-tól indul. Az eredeti keret 50k volt bringára. :DDD
    Most már ott tartunk szerencsére hogy 110-et simán rááldozna. Nézegetek amúgy használt piacon is de az ország túlvégére azért nem mennék el meg ott is elég kevés gépet látok ami megfelel az igényeknek.

    Cube-ra egyíébként lett volna 25% kedvezményünk de egész egyszerűen nincs már olyan modell ami jó lenne. :(

    Més que un club!

Új hozzászólás Aktív témák