Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz freelanced #30942 üzenetére

    Annyira nincs nagy tapasztalatom az országútizásban, nem nagyon tudok mihez viszonyítani, de jó persze. Nagyon durván suhanok a montihoz képest. Mintha egy üres kólás dobozon ülnék, olyan érzés a masszív összteló után, :) de nálam ez a márka már bizonyított, a montim is Bergamont.

    Cathfaern: Jó nem csak Balaton körön, hanem már itthon is megtetszett. :) Magamon is meglepődtem, mert nem szimpatikusak ezek a bringák, de most valahogy bejött. Ott árválkodott a boltban, kölcsönkértem és megtetszett. Kellett egy második bicaj, mindenhova nem akarom a montit használni.
    Meg kihívás, egy kicsit nagyobb lejtőn simán megtekerem 60-65-re, szó szerint halálfélelmem van a virsligumi meg a koskormány miatt, de élvezem :)

    imyourfriend: Olyan árat mondtak rá amit nem lehetett visszautasítani. :) Azt még szoknom kell, hogy járdaszegélyek előtt lelassítok, meg kikerülök minden nagyobb úthibát, de csak megszokom. Montival mindenen át tudtam gázolni lassítás nélkül, ez más világ, de bejön ez a két véglet. Ha nem tudom megszokni akkor meg eladom és veszek egy cross trekkinget.

Új hozzászólás Aktív témák