Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kro

    tag

    válasz HEAHEA #286643 üzenetére

    A gyorsan le és felszerelést úgy értem, hogy lehetőleg szerszám nélkül 1-2 perc alatt otthon le és fel tudjam szerelni.
    Két funkciós lenne a Stevens, munkába járós, meg helyben aszfaltos Z2-s köröket is tolnék vele.
    Munkába járáshoz kellene valami ami helyettesíti a hátizsákot. Kicsit jobb időben egyből beizzad a hátam tőle. Amit tennék bele általában csak pár ruha (reggel ugye kell dzseki, pulcsi, délután meg nagyon nem már), illetve haza szoktam hozni mosni a melós ruhám is, jó lenne ha az is beférne, de ha nem arra maradna a hátizsák mint extra. Nah meg néha nap közben veszek ezt azt, apróságot azt is jó lenne beledobni. Az kb tuti, hogy lenne egy kisebb felsőcsőre tehető, az apróságoknak (teló, kulcs, pénztárca, multitool, pótbelső, ilyesmi). Nagy vonalakban ennyi és ugye mikor nem melóba megyek ezt levenném a bringáról, mert felesleges lenne. Boltba nem állok meg, ott nem szerelgetném.

    #286642Dark Archon Lehet javítana egy jobb hátizsák a helyzetemen, de nem a kényelmetlenséggel van gondom, hanem az izzadással. Azt szerintem egyik se tudja megoldani.

Új hozzászólás Aktív témák