Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Ringman #280799 üzenetére

    Nem merem, na... inkább megközelítem a tömlős végéről, és aztán majd egyszer váltok TL-re, de ha valami nem megy vele, akkor megint csak elcseszek rá egy csomó időt, és megutálom. Majd ha már kitapasztaltam a gumit, bringát meg mindent, akkor szórakozom vele. Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy 2 szett kerekem van.

    Amúgy sem a teljesítmény az elsődleges, akkor eleve nem az AS TR-t vettem volna, meg nem 35-öst. Eleve a GP5000-et is azért választottam, mert szerettem volna egy "jó" gumit, mindenki ajánlotta, de ez biztosan jóval a tudásom felett van.

    #280796 dom1n0: igen, hát az AS eleve drágább, a 35-ösön meg szerintem még méret-felár is van. Gondolkoztam a tömlős S változaton is, az jóval olcsóbb, de mondom egyszer élünk :D

    #280797 fulton: ja, hát nekem ez való, nem a szuper kigrammozott csomag.

    #280798 Maximum1: tényleg véletlen volt. Jött a lejtő, ránéztem a computerre, az eddigi leggyorsabbam 60 körül volt, mondom akkor bemegyek 60 fölé, és kicsit beletekertem. Igazából csak itthon néztem a logból, hogy 70.5 km/h volt a vége. De ez a bringának és nekem is sok, alig tudtam a kacskaringós úton a sávban tartani. 40-50 körül rendszeresen megyek lejtőn, azt biztonságosnak érzem, ezt már nem éreztem annak.

Új hozzászólás Aktív témák