Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Hasaggymeg #266006 üzenetére

    Hát szerintem rosszul gondolod, pl. az Icannak legalább kétszer annyi mtb váza van, mint outi, a minőségellenőrzésről vannak videóik, ahogy a Rinasclta-nak is, persze a marketing egy dolog és a valóságban kitudja mi megy a gyárban... viszont pont azért illene felhájpolt dzsunka márkák helett inkább ezeket tesztelni, mert ezek régebbi gyártók, nagyobb tapasztalattal és nagy márkáknak is bérgyártanak. Szerintem egy ilyen gyár nem engedheti meg magának a gagyi minőséget, mert ha híre megy, elvesztheti a megrendelőit :K .
    "versenyző nem hülye, hogy tőlük vásároljon, az átlagmuglinak meg kitart a gyenge minőségű, esetlegesen akár hibás váz is is egy életet" - Winspace, Yoeleo vázakkal pedig sokan versenyeznek, Pedal Ed-es szponzorált haverom Carbonda vázzal járt olyan bikepacking versenyekre évekig, mint a Silk Road Mountain Race. A fenti két márkának tudtommal szponzorált csapata is van. Ha a külföldi fórumokat feltúrod, láthatod, hogy ezekkel a vázakkal elég sokan versenyeznek... sőt! Személyesen is láttam az idei tour of szeklerland-on is Yoeleo bringát. Csak ezeket a Trifox-Elves sz*rokat kéne elfelejteni... engem főleg az Ican és a Rinasclta érdekelne amúgy, ezek elvileg bérgyártók és tűrhető áron adnak jó minőséget, de jó lenne több teszt, mert ez nem elég: Ican. Nézd azt a középcsapágyházat, ennyire pontos munkát még egy tesztben sem láttam :Y

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák