Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toomy

    senior tag

    válasz #48525824 #25863 üzenetére

    Én az egyedüli 2-3-4 százas távokkal és a 2 év alatt 50 ezer km -el erősödtem oda ahol most vagyok. 24 óráztam is egy párszor. Élsportoló én sem leszek már 40 évesen, de jövőre szeretnék egy pár versenyen a master kategóriában dobogóra kerülni, valamint most év végén talán összetettben meglehet a 3. hely. Jelenleg csak a sprintelési képességeim korlátozzák, hogy mindig lecsúszok a dobogóról mert fingatni én is szoktam a mezőnyt a dombokon. Viszont 55-60 km/h -ról még sprintelni elég kemény feladat elé állít, de dolgozom az ügyön. :K

    (#25864) Zola007 - Teljesen igazad van, főleg a fékkel kapcsolatban! Lehet hogy meg lehet állni fék nélkül keresztbe rakva a bringát, de hogy fékkel hatékonyabb a megállás az is biztos. Bár már nekem is volt olyan szitum, hogy fékeztem, de pont belebólintottam volna az autó karosszériájába. Viszont felismerve a helyzetet keresztbe is fordítottam a bringát fékezés közben és ez már 2x megmentett. Én fixit tuti nem használnék az örök hajtás miatt, de egy sebességű gépen már agyaltam párszor. Csak az tántorít el, hogy már van két outim és egy mountim, sok lenne még egy gép a tárolóba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák