Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZavaBalazs

    őstag

    válasz 6030D #257629 üzenetére

    na persze, a bicikli része menne, de a másik kettő magában sem... de ha jövőre te is jönnél, szállást tudok intézni :P
    defekt: annyira azért nem vagyok elvetemült, hogy ezt gyakoroljam, jobb időtöltést is el tudok képzelni :D sajnos az én felnim is olyan, hogy nehezen megy le/fel a külső, legutóbb, amikor időre mentem (komp), kb 20 perc volt, pedig siettem, ahogy tudtam.

    #257631dom1n0: amikben mindenképp nehezebb: nincs a fordulónál az 1 nyugis lélegzetvétel, nincs a medence alján a csík, ami alapján tudod az irányt (sógor szerint én úsztam a legtöbbet, olyan cikkcakkban mentem :DDD ), szóval sokat váltogattam mell és gyors között, hogy előre is lássak kicsit, illetve a forgalom... mivel tudtam, hogy a leglassabbak között leszek, az elején nem volt baj, mert csak simán lemaradtam a mezőnyről, de aztán amikor a következő turnus beért, akkor arra is kellett figyelni, hogy ne az ideális íven ússzak. most csak hátra kellett figyelnem, de 2 hete mentem a kopaszi-gátra kipróbálni a nyíltvízi úszást, akkor sok lassabb volt előttem, kellett rendesen kerülgetni, az elég idegesítő volt, nem tudtam rendesen beállni tempóra.
    bicó részen kb 240 méter szint volt, elég könnyed, a legtöbb meredekebb kaptató előtt lejtő is volt, neki lehetett menni lendületből. strava
    ez volt az első, hogy mindhármat, előtte hétvégén próbáltam a bicikli+futást, hogy azért ne teljesen vakon menjek bele (hasznos volt, mert nagyon éhes voltam közben, enélkül lehet nem viszek ennyi kaját :D)
    de, spd, egy ilyenem van. fűzős mivolta miatt nem épp triatlon-kompatibilis, láttam, hogy akiknél számít az idő, azok boás/cipzáras cipővel, előre becsatolva nyomták, de én nem mentem ennyire rá az optimalizációra. :B
    fú, tök jó hangulatú, haverkodós volt, persze gondolom az élmezőnyben stresszesebb, kicsit hidegebb lehet a hangulat, mivel én csak magammal versenyeztem, más volt. a depós szomszédok biztattak, tippeket adtak, a frissítőkön a szervezőknek mindig volt 1-1 támoagató szavuk. a pacsizós kölyköket meg ugye már említettem :)

    #257632Dark Archon: köszi! :) hát, valahogy a tej fel sem merült bennem. egyrészt gondolom ezekbe a nímand decathlonos belsőkbe be se tudom tölteni, másrészt meg 7 / 7,5 barra fújom a kerekeket, kérdés, hogy annál mennyire működik?

    #257637vallas: vedd meg nyugodtan a bérletet, az elején, amikor van hely hova javulni, szerintem gyorsan fogsz fejlődni. január óta kb 10* mentem el úszni, ez volt az össz felkészülés, a térd miatt sokat ki kellett hagyni.
    ja és persze köszi! :) itt a befutó a nagyobbikkal, soha rosszabb vezérszurkolót. :C

    #257628szuszinho, #257633MPowerPH: köszi! :R

    wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Új hozzászólás Aktív témák