Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsocy

    őstag

    válasz MPowerPH #242291 üzenetére

    Tökre nem ez a lényege az ebike-nak, hanem az hogy olyan is kimenjen és mozogjon aki egyébként nem tenné. Az ebike ugyanúgy elfáraszt, csak többet tudsz és kell menni vele.
    Egyszer tényleg próbáld ki, csomó helyen lehet bérelni már.
    Azt viszont elfogadom hogy felétek csak a gazdag hülyék használják, de az tényleg nem a bringa hibája.

  • chubby2o6

    senior tag

    válasz MPowerPH #242291 üzenetére

    +1
    Nagyon rossz irányba visz az innováció. Kitermel egy komplett, már ebbe beleszületett generációt, akik meg vannak róla győződve, hogy a világon minden azért van, hogy az ő kényelmüket szolgálja. Nem kell felállni felkapcsolni a villanyt, majd az okoskapcsoló megoldja. Nem kell kimenni a konyhába feltenni egy kávét, majd a wifis kávéfőzőt elindítom a telefonról, ami amúgy is a kezemhez van ragadva. Nem kell autóra vagy buszbérletre költeni, ott a roller, a telefonról - ami amúgy is a kezemhez van ragadva - becsekkolok, aztán, ha már nem kell, otthagyom az út közepén, majd az "ember" összeszedi, az a dolga, elvégre minden értem van. Nem kell tanulni, majd influenszer leszek vagy celeb.
    Nem akarom tovább ragozni, nem ide tartozik, de pontosan tudom, mire gondoltál.

  • válasz MPowerPH #242291 üzenetére

    Minden korszakra el lehet ezt mondani, mikor ló helyett autóra váltottak az emberek meg ilyenek. Teljesen mindegy amúgy, meg aztán ránézésre nem hiszem, hogy meg tudod mondani, kinek mi baja van, miért jár ebike-kal.

    Az a görbe tükör, hogy mindig az kell vizslatni, ki, mit, miért csinál. Ez árad a médiából, csak nem kell felülni a vonatra. Meg ez a "bezzeg az én időmben" minden jó volt is tipikus megszépítése a sz@rnak.

    andrisbandi: igen, ez a valóság dolog bebizonyosodott a 2/3-nál, de azzal sem lehet mit csinálni. Nem a világ fog megváltozni. Nem vagyok különösebben pesszimista hangulatban amúgy, mert tekertem ma, de sosem értettem, miért kell mások hülyeségével foglalkozni. Csak magadat bosszantod fel, feleslegesen.

    Nekünk például vannak ennél nagyobb gondjaink. Persze nyilván arra megy rá a tévé is a rosszabbnál rosszabb hírekkel, hogy tudjad, hogy másoknak milyen rossz, s akkor rájöjj, hogy a te életed mégsem olyan sz@r.

    Ja, mikor kerékpárúton ténferegnek előttem gyalogosok, újdonsült szülők, nyilván nem örülök nekik, de kikerülöm. Vagy itt a Naplás-tónál is jó, hogy megcsinálták a bringautat, de jó időben normálisan nem lehet elmenni a bámészkodók miatt, akkor fogom magam, s kimegyek az útra, ha haladni akarok.

    Az erdő meg... hát valljuk be, azért nem a kerékpár a legtermészetesebb képződmény ott, bármennyire is szeretnénk azt hinni. Szóval igazából egy rossz szót nem is szólhatsz a gyalogosokhoz. Más kérdés, mennyire bunkó figyelmetlen dolog elfoglalni a teljes utat.

    A túrázással kapcsolatban egyébként nekem az sem igazán jön össze, hogy egyeseknek a sör vedelés a túrázás, de hát nem vagyunk egyformák.

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák