Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speedy007

    őstag

    válasz itouchfan #235139 üzenetére

    Semmi gond. Bár a hirdetés szövegét én hülye nem screen shootolam le :W de a lényeg hogy "költség mentes, szállítás esetén össze szerelés után hadra fogható azonnal illetve karc és hiba mentes. Ezzel szemben a villa az első ami egyedül "ép" azon kívül kvázi mintha sörétessel mentek volna át rajta a hátsó villa az csak a jéghegy csúcsa. Én nem hiszem hogy fék nélkül lehet bármit is használni ha azt írják hogy össze rakod és eltekersz a nap lementébe ha el tudsz mivel a váltó állításra szorul a kormány meg lóg a csapágy miatt de azért frissen szervizelt.. Ezért mondtam hogy valószínűtlenséget nem kellene állítani. Nem tudom hogy mi lesz a Neuzer sorsa nem tudom hogy a jelen állapotában mit ér mechanikailag tiptop csak az esztétikai és a fizikai állapota hagy némi kívánni valót maga után. De ha meg is hirdetem akkor sem fogok valószínűtlenséget állítani az állapotáról. Na de nem sírni jöttem ide csak le írni a másik végletet hogy mire számíthat mik a buktatók ha nincs átlagosan 150-200.000-d venni egy új/újszerű garanciális kerékpárt

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák