Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz 6030D #229570 üzenetére

    Ne vagyok benne biztos, hogy ildomos az ilyesmi. :U
    Tudod mit, fogalmam sincs, ki mennyiért vett bicajt, nem is akarok más zsebében turkálni. Az mindenesetre biztos, hogy felénk gyakrabban előfordul ilyesmi, az én bringám az ismerősök között is kimondottan olcsónak számít. :B

    Arról nem is beszélve, hogy alig van valaki, akinek egy bringája van, minimum kettő az általános, de van akinek 4, vagy akár több, plusz ha többen tolják a családban a sportot, akkor szorozd kettővel.

    Benzin? Közel 2 euró. Mondjuk nem vicces az autót 100+ euróért teletankolni, de ilyen időben már nem járok biciklivel dolgozni. :B

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • Alg

    veterán

    válasz 6030D #229570 üzenetére

    Itt most emeltek adót az üzemanyagon, abból fedezik a di2 upgrade-em árát (klimabonus) ;]
    Amúgy pont most lepődtem meg kicsit, tök jó 105-ös karbon outit akcióznak a helyi sport-nagyáruházban (XXL), a múltkor a Ridley Fenix nézett be 2000EUR alá egy hétvégére, most a Kanzo gravel (GRX800-600-105 vegyesen) van 2200EUR-ért... igaz a méretek erősen fogynak, jön a síszezon, ürítik a bringás és túrás részleget.

    + ezt még meg lehet tekerni egy munkabringás programmal, lízeingelve, úgy is olcsóbb lesz "kicsit" - a fenti 2000 eurós bringából valami 800euró jönne le JobRad programmal 36 havi lízinggel.

    [ Szerkesztve ]

    "I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Új hozzászólás Aktív témák