Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz Tüzi #22787 üzenetére

    Magam sem írhattam volna le részletesebben.

    Peter Sagan, aki szlovák srác is úgy került be a köztudatba, hogy baromi erős volt és nagyon erős mezőnyben elindult valami tanyabike mtb-al, már nem is tudom kié volt és nyert, 1. lett.

    Magyarországon aki a tűzfészek közelébe került az az egyetlen versenyzőnk 20-30 év alatt, Bodrogi László!
    És akkor itt kell elgondolkodni rajta érdemes-e ilyeneken forgatni az embernek az agyát. :)

    Nyilván ő se volt tiszta ahogy a top élsportolók sem, de szerintem ezen nem kell agyalni, ő volt az egyetlen akire büszke lehet az ország.

    undefined

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Tüzi #22787 üzenetére

    Pont ezért tartom kegyetlennek az élsportot. Ha nem kezded el gyerekként, akkor esélytelen.

    Sosem felejtem el egy visszavonult sportoló nő szavait akivel volt alkalmam beszélgetni. Gyerekként elhitte, hogy neki ez jó, nagyon lelkes is volt és növelte az egóját az a sok érem ami lassan összegyűlt a gyerekszoba falán.

    De csak később, visszavonulás után, mikor lett saját gyereke, akkor fogta fel, hogy az ő szülei valójában mennyire kegyetlenek voltak, hogy megfosztották a gyerekkorától. Ráadásul a testét is utálja, noha egy deka zsír nincs sehol, de a válla, lábai, feneke, hasizma olyan amit egy férfi megirigyelne... és nem olyan, mint egy fitness lady, ha meglátod a strandon hátulról, csak a bikini felső utal rá, hogy nem vízilabdázó férfit látsz.

    Ráadásul akkor hagyta abba az egészet, mikor az olimpiai bronz után közölték vele, hogy a teljesítménye csúcsára ért, négy év múlva a dobogó közelébe sem fog jutni, de tudnak számára egy jó orvost aki segíthet még az arany megszerzésében is... mind tudjuk miről volt szó. Ekkor köszönt el örökre az élsporttól, azt mondta ebből nem kér, így is túl nagy árat fizetett már.

Új hozzászólás Aktív témák