Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz 6030D #226114 üzenetére

    "a csak első féket használni - arra érted hogy nem kellő fékerőt ad az időben megállásra, vagy arra hogy balesetveszélyes (miként?)
    Én értem ezt az érvelést, pont azon indittatásból vettem pl 0km-es mazda 3 at is, amiért nem veszek használt kerékpárt sem.
    És ezért is jutottam arra hogy ha váltás lesz akkor már carbon és egy uj váz (de csak a dekás érné meg nekem) - ha lesz valami uj szériájuk mondjuk.
    800e egy új kerékpár ami jó is...annyit nem adok érte.
    Alu váz meg...nem hiszem hogy többet adna mint ahogy most állok.
    Egy autó azért több összetevős történet, ott jobban igazolódik a "nem ugyan az hiába egyforma a suly".
    Ha kipróbálok majd egyszer egy ilyen bringát ,lehet megváltozik a véleményem ezt nem tudom.
    #226116arcitec: a hátsó fékem lejtőn ha picit is ráfogok, megcsúszik és megy alólam ki. És ez a picit is ráfogok úgy kell érteni hogy bőven van még ráfogási erőtartalék pl normál használat esetén..veszélyesnek ítélem meg lejtőn használni. De így első fékkel szépen megoldottam az egész lejövetelt. Azt nem tudom hogy való éles helyzetben , ez így mennyire balesetveszélyes, gondolok itt arra hogy instabil lesz a gép, vagy a hátulja menne és tolja ki a bringát vagy ...bármi..amivel esetleg nem vagyok tisztában. Mert most "ugyan" nem volt gond , semmi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák