Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz szuszinho #203192 üzenetére

    Nem outizok, így nem tudom mennyire abszolválható az a köves rész, de azért köves. :D Itt van róla videó. [link]

    Csokicsibesz: ez a baj, hogy túlélni nem akarok elmenni. :) Van benne szint rendesen, bár ha nagyon rotty az állapot, akkor 1 kör után ki lehet állni. A SUP jó lesz, csak egyelőre ilyen majális hangulata van. A pályajelölés a leggázabb. Illetve jól kezelik a nevezést, nincs ilyen olyan bünti, ha van valami: éven belül átrakhatod másra, vagy ingyen átírják másnak.
    Jó volt az a TOP, én még elcsíptem a végét, volt annak egy feelingje, hogy Szilvás, Duna, Bükk, Mátra, aztán jöttek a gondok, meg egyre kevesebb ember akar versenyezni is. Vagy pénzért lezárt pályán menni, mindegy hogy vesszük. Én nem feltétlen a versenyeket hibáztatom, kérdezz meg körülötted 10 bringást, hogy miért nem megy. 8 nem azt fogja mondani, hogy azért, mert a fűben kell öltözni, hanem azt, hogy minek fizessen azért, hogy teker, ha tekerhet ingyen is. Teljesen mindegy, hogy Balaton, SUP, CRK, vagy Salz.

    A Mátrásoknak nem tetszett, hogy 300 nevező van. A BörzsönyRingre 400 felett neveztek. Ingyen van. Nincs kérdés.

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák