Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bardi

    aktív tag

    válasz Vasinger! #198775 üzenetére

    A nagyobb rugóutat 200 méter lejtő lesz megszokni :D Aztán azt veszed észre, hogy egyre bátrabban, nyugodtabban tudsz lefelé menni. Droppered is van nem? Az engem már párszor megmentett eséstől, letolva is a seggemen csattant az ülés, dropper nélkül biztosan katapultálok.

    '92 Honda VFR 750

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz Vasinger! #198775 üzenetére

    Visszaszokás során mindenképpen Wexl-re menj először. Nincs nagy lejtése a flow trail-nek, szépen kiépített, ellenben élvezetes és a sok kanyarban brutál el lehet fáradni. A jump line-t inkább már haladóknak ajánlanám, kezdőként max végiggurulni lehet rajta, de ugrani tanulni nagy. A single trail szintén igényel némi többlet mozgást a birngán, de azon sincs semmi olyan amin ne lehetne legalább lassan átgurulni.

    Amikor szezon van, akkor én szinte minden szombaton valamelyik környező ország bikeparkjában töltöm. Tavaj 4 napot voltam Semmeringben, meg Leogangban is annyit, a többit Mariborban töltöttem.
    Idén eddig Maribor (Graz környékéről jönnek osztrákok is oda) volt és múlt héten voltam először Ausztriában Wexl-ön, most hétvégén Rózsahegy lesz Szlovákiában, utána pedig valószínűleg sokka kerül Semmering, hacsak az időjárás mást nem mond. :)
    Egyébként mindenhol szoktunk még pluszba találkozni magyarokkal a pályákon.

    Kimondottan tekerős túrák már nem nagyon vannak megcélozva, annyira bedarált a lejtőzés adrenalinja, hogy a mostani bringám erősen lejtő orientált, még ha ugyan alkalmas is a tekerésre a cél a pálya fenti pontja, hogy lefelé lehessen menni, így a fő élőhelyem a bikeparkokban van, ha épp nem korlátozzák a szabályok...

    Ausztriai parkozást szívesen összeegyeztethetjük. :)

Új hozzászólás Aktív témák