Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz szuszinho #197842 üzenetére

    Láttam, de unom már a medvemarketinget, főleg úgy, hogy a valóságban annyira nem vicces, már minden hétre jut 2-3 támadás, ezúttal egy gyereket...

    Más: kb. asszem 13.000km után lehúztam a Mavic Crossride kazettát és megtakarítottam, újrakentem Sram Butterrel, majd összeraktam. Nagyon-nagyon picivel halkabb lett, de működik rendesen és tökéletes állapotban van. Mindíg csodálom ezt a kereket, mennyire egyszerűen van megoldva minden rajta.

    Más 2: megpróbáltam a hátsó váltót Hasaggymeg leírása alapján is beállítani, de így sem lett jó, vagy felfelé vált, vagy lefelé, mindkettőt nem tudja :U . Már egy éve úgy van beállítva, hogy a nehezebb fokozatok felé váltson jól, mert a a nagy tányérok felé kézzel is rá lehet segíteni, ha nyomva tartom a váltófület. Most már tényleg úgy gondolom, hogy ez a Deore váltó sz*r, már nem működik megfelelően, le kéne majd cserélni :F . Mert legalább egy éve nem tudom beállítani rendesen, gondoltam az új Jagwire bovden majd megoldja a gondot, de sajnos az sem oldotta meg.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák