Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz cettlee #197415 üzenetére

    Én is, picit megdöntöm a spiccemet lefelé és máris húzni is tudok, csak éppen...jusson eszembe.🤭

    #197417INTELligent...nem tudom, lehet a váz tervezése ilyen azzal a rövid nyeregcsővázzal ahol a támvilla majdnem folytatása a felső csőnek :F ...XS-nél hogyan csinálják a középcsapágyba megy egyenesen a nyeregcső? :DDD

    #197419jjeahh...mondtam már, hogy nagy ritkán melléreteszel, ami nem is annyira ugrásban érződik (hisz 10°-os reteszelésű), hanem hangban...újabban meg kattog időnként, és csak a reteszelés lehet, mert ha hagyom egy pillanatot szabadonfutni máris más lesz a hangja. Csak fejben össze tudnám állítani mi kattoghat ha a csapágy rendben, a kilincsek mind reteszelnek, és sor rendben... :F Mikor fog (reteszel) és hajtom, terhelem akkor meghatározott csapásszámonként (mondjuk minden 5,6 és 7.ik csapásszámnál) a hajtással együtt kattan. Ha jobban terhelem, vagy gyengébben elhallgat, ahogy ha hagyom szabadon futni egy kicsit akkor is. Nem túl hangos, nem érzem csak hallom, de zavar...és nem találtam semmi hibát, sőt ki tudom hallgatni a 3 kalapács reteszelését is, minden műxik. :U
    Ami tiédet illeti azt is percek alatt le lehet húzni, tisztítani, újrakenni, én megtenném. :K Nem tudom milyen a Sram vaj, én vastagabb zsírt tettem bele, de már beszerelés előtt rájöttem, hogy le-letapadnak tőle a kilincsek, így teflonos olajjal kissé rá higítottam a kalapácsok fészkeire, így jó lett.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák