Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz INTELligent #194827 üzenetére

    Nagyjából ennyi, kell még egy tablet, vagy laptop a zwiftnek, meg egy kisasztal, vagy komód, amin magad elé tudod tenni (projektorasztal, vagy laptopasztal néven megy, ha nem akarod a tacx 200 eur-s saját állványát venni). Ha nem érintős a felület, akkor célszerű még egy kormányra rögzítős telefontartó, hogy a mobil appon keresztül tudj egyszerűutasításokat adni a zwiftnek.

    Ventilátorból lehetőleg padlóventiláror kell, én próbáltam az álló, illetve oszlopventilátort is (az volt itthon), de magasságban nemigen állítható, aztán jött először egy 50 cm-es padlóventi, de túl erősnek találtam, visszaküldtem, és rendeltem egy 30-ast. Na, azóta megbántam, az 50-es a nagyobb felületével egy nagyságrenddel hatékonyabb volt, a 30-ast hiába állítom erősebbre, nagyon koncentrált a légmozgás, amit csinál. Amazonon van mindenféle néven, de a Trotec legalább ismert márka, és még csak nem is drágább, szóval valami xiuejiangot nem érdemes venni belőle (amazon is tiszta aliexpress manapság már :( ).

    Ja, meg az első keréknek van egy kis rögzítő tartó, azt is célszerű megvenni, mert sokkal stabilabb, kb mindenki forgalmazza, én a gyári tacx vackot vettem, de nyilván nagyjából mindegy (ez volt 20 eur, noname talán a fele).

    Amúgy a wahoo görgőit is nézd meg, a kickr-ek elég jók, simán tacx szint. Sok ismerős használja ezeket is. Bár a legtutibb a wahoo kickr bike, de annyi pénz a világon nincs (spoiler: van, legalább 2 stravás ismerősnél is :U ).

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák