Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyufaaa

    veterán

    válasz rétisün #18873 üzenetére

    Gyalogosban elég sok a paraszt. Rájuk mostanság szívesen szakítok időt, mert legtöbbje a barátnője mellett nagyon keménynek érzi magát. Teszek róla ha tehetem, hogy ezt megtörjem. Van az a szint amikor már nem tudok dolgokat lenyelni és tovább lépni, mintha misem történt volna. Természetesen csak akkor ha nem jogos a dolog. Ha nekik van igazuk, elnézést kérek és vállalom, ha nem, ugyan ezt elvárom tőlük is. Reakció pedig nagy meglepődés és pofára esés a barátnő előtt. Sokszor mindent megér egy ilyen jelenet látványa...

    (#18867) sssent: A szerszámok a legkevesebb beszereznem ismerősöktől. Inkább a dilemmám az, hogy kell e a DEORE plusz felára. Nincs bajom az ACERA cuccal. Szépen végzi a dolgát, de a kíváncsiság bennem van. Ha cserélnem kell, akkor mi lenne a legmegfelelőbb, főként ezt nem tudom még eldönteni. Bár egy 10-es DEORE még lehet, hogy jó dolog lehetne. Lehet, hogy most csak sor+lánc+hajtás koszorú csere lesz, ameddig megveszem a full DEORE rendszert és egyben át nem tudom szerelni vagy szereltetni. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák