Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokicsibesz

    tag

    válasz 6030D #171410 üzenetére

    Megnéztem, de igazából úgy vagyok vele, hogy ez van. Szarul esik, de egyik napról a másikra nem lehet megváltani a világot.
    Nem reális az, hogy olyan időt menjek mint pl. Te miközben fele annyit nem tekertem az évben, össze vissza csinálom az egészet és nincs benne semmi rendszer.

    Hasaggymeg (#171402)
    Minden évben tök ugyan az a pálya. Sőt Bükk Maratonon az egyes távok egymásra épülő körökből állnak. Tehát van egy kör a rövid távnak, középtáv megcsinálja ezt a kört + van egy középtávos kör, hosszútáv az rövid táv + középtáv kör + egy külön hosszú távhoz tartozó kör.

    Van egy kis különbség a rövidtáv, a középtáv, meg a hosszútáv első köre között, de nem kiemelkedő.
    Ezen kívül mivel chippel mérnek nem csak időt látsz, hanem sebességet is. Azt is össze tudod hasonlítani az előző évi eredményeddel.

    xy.zsolt (#171403)
    Persze tud ilyet a garmin is, hogy csipog egy adott pulzus érték felett, de szerintem versenyen teljesen mindegy. Ott inkább tolod neki ami csövön kifér.
    Nekem az, hogy vizualizálja az adatot, tehát valós időben rajzolja a pulzus görbét és közben zónánként színezi is sokkal többet jelent. Lepillantok és látom, hogy zöld akkor jó, ha narancs akkor már nem igazán. Ez szerintem sokkal többet segít mint egy zónára vonatkozó szám, vagy maga egy pulzus szám önmagában.

Új hozzászólás Aktív témák