Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yahhher

    aktív tag

    válasz jjeahh #153024 üzenetére

    :-D Nem mindenkinek van ilyen erős sár fétise ám :DDD De megigérem, fotózok neked sarat. Ok? :-)

    (#153027) ZolkoW
    Hát. Az úgy volt eddig ha bringát akartam venni év elején, akkor általában már áprilisban szívtam, mert már kifogytak az aktuális modellből, most ennek elébe mentem.. Állítottam be értesítést a megjelenésre, aztán egyből lecsaptam rá. Kellys Gate 30-at váltott (2017-est)

    (#153028) etrop01
    Persze, nem titok, nyilvánosak az árak :-). Vettem még ezt-azt, ezért csak kb. tudom megmondani, de olyan 415-420 között volt. Szívtam is vele, mert a CRC-nél gondoltam megvenni, de ahogy beraktam a kosárba 190 GBP-vel drágább lett. Leveleztem velük egy kört, hogy miért? ÁFA különbözetre hivatkoztak, ami nem teljesen volt így, mert ez az összeg annak kb. a duplája. Mindegy, megvettem végül a Wiggle-nél, annyiért, amennyiért az előzőnél akartam. Azóta ráadásul drágult is. Egyébként CRC - Wiggle nem egy banda?
    u.i.: korrekt kis csomag jött. Az akkori leírással ellentétben pedál ( legalábbis valami olyasmi :-D ) is volt a csomagban. Kis aranyos csengő, még egy kis körömlakkos üvegben gyári javító szín is. Nem volt még webshopos bringarendelésem, ezért meglepett a check list is. Ugye megkérdezték melyik oldalon legyen az első fék, milyen magas vagyok, milyen belsőláb hosszam van pl. Ezért kb. tök jól beállították. Még a gumikat ( jaa, küldtek tbls szelepet külön egy párat) meg telót is súlyomnak megfelelően felfújták. Ezeket mind dokumentálták. Ilyen listát ma a Ford szervízben nem kaptam...

    (#153029) Hasaggymeg

    Azt kaptam kábel ügyben, amit igértek. A stock fotón is ilyen :-)
    [link]

    Üdv B.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák