Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wasdffafaaff

    junior tag

    válasz maximilian4 #144678 üzenetére

    najó ez is pont az a kategoria mint amikor e cigiről volt szó,már ott elbukott a dolog hogy nem fogadták el a csoportba való csatlakozást.szoval megse tudtam nézni miről van szó,de még ha látnám is,talán 2-3 oránát nézelödnöm kéne mert ugye kereső nincs csak ki listázza az egész országból random a dolgokat gondolom ,
    de e cigit is akartam venni használtan és nem igazán akartam ugy vásárolni hogy valaki elküldi nekem hanem csak személyesen úgy meg nem találtam(biciklit meg pláne nem akartam postán ekresztül venni) .de komolyan mondom ha eltudom adni a biciklimet ezek alapján akár 25-30 ért is jofogáson akkor szoljál azt felvásárolok ilyen olcsó bicikliket amiket mondtál.persze ha van csabán is.

    mert látom mennyiért mennek jofogáson a biciklik.ha senki nem venné meg akkor ott is olcsó lenne..de ezek szerintem ez az álitolagos fészbuk az áron alul jotékonysági szervezet akar lenni akkor .tők jó

    majd megveszem azt a biciklit 70-ért a boltba amit linkelt a kolega aztán 3 év mulva eladom 10 ért. tők jó üzlet
    nem is értem miért vesznek boltba biciklit egyáltalán az emberek vagy miért nem vásárolták már fel az összes olcsó biciklit a fészbukos apróról ha ennyire jó üzlet?és jofogáson meg miért nem hirdetik ezeket az olcsó bicikliket?szerintema vásárlok nagyrésze nem is tudnak a fészbukos hirdetésről ezek szerint és pont ezért fogom tudni eladni jofogáson a biciklimet amennyiért akarom

  • Paxker315

    addikt

    válasz maximilian4 #144678 üzenetére

    Mindig csurog a nyálam, ha oda belépek, az egy remek csoport. Az outis megmondócsoportoktól eltérően onnan nem léptem ki. Kiváló közösség.

    wasdffafaaff: kerékpárt nem jófogáson meg vaterán keresünk, hanem TESTBIKE BOLHA-n és BIKEMAG APRO-n ;) Senki sem fog 12ezertől többet fizetni az Általad mutatott keróért.

    https://dynotech.hu/ - Új, kultúrált környezet, könnyen megközelíthető : )

  • samujózsi

    tag

    válasz maximilian4 #144678 üzenetére

    Na... azért ezt ne... a facebook már tavaly is olyan mélységekben járt, hogy csodálom a maradó, épeszűnek tűnő embereket (és itt most kizárólag az általam ismert, magyar, kerékpározáshoz valahol kapcsolódó csoportokról beszélek)

    A srácot én sem értem, remélem, hogy nem trollkodik, bár ez is megfordult a fejemben. Talán nem tud ennél többet költeni biciklire vagy valami ilyesmi...
    Egyébkènt arra a célra, amire vèlhetőleg neki kell, egy oldtimer tanyabike lehetne a jó választás, ha van aki összerakja. A környékünkön sokan járnak ilyennel bevásárolni. Csak az árakkal nem vagyok tisztában.

    Primadonnát felveszünk! https://youtu.be/9lETrcMJZJM

Új hozzászólás Aktív témák