Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz ZolkoW #140116 üzenetére

    Jó neked, hogy "szezonban" van türelmed alapozni, én úgy érzem, hogy talán amikor alapozok jó lenne pár hónapig csak azt nyomni és hát... nekem ilyenkor ez nem megy, nem bírom ki, hogy ne menjek terepre-hegyre :D . Szal majd a télen, szezonon kívül, akkor majd a hó lesz a kifogásom, hogy ne menjek terepre és reménykedek, hogy túlélek pár hónapot csak aszfalton :DDD .

    6030D: ja, versenyen azért más lehet, én arra gondoltam, hogy haverokkal amikor hétvégén tekersz egyet, te csak mászol és mászol nyugisan 1000m szint után is, amikor mások melletted már hullanak, mint a legyek, vagy egyszerűen leszállnak és tolják :D . Mostanában voltam pár ilyen helyzetben, lehet, hogy kárörvendő vagyok, de ujjongott a lelkecském. Pl. nemrég egyik tekerésünkön lassítanom kellett, hogy ne maradjanak le a többiek, de nagyon szenvedtek egy 14 kilóméteres meredek mászáson, én meg nyugiba araszoltam kifelé, hallgattam a madárcsicsergést, nézegettem a gombákat, még pihentető is volt. Azért jólesik ilyenkor ha minél edzettebb vagy és nem te vagy az, aki hátul kullog, mert nem bírod a többiekkel a tempót... tudom, mert voltam abban a reménytelen helyzetben is.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák