Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz parkr #136338 üzenetére

    Azért elég vicces, hogy ennyi fejes odagyűl, egy hajlított vas átadására is, ennyire nehéz műfaj lett manapság a politika? Még ha ez egy jó tároló lett volna, sem hiszem hogy van értelme annak hogy ilyen nagy felhajtást kerekítsenek neki, alap dolog kellene legyen, hogy ilyesmi épül, értsd leraknak, jó esetben lefúrnak pár vasat a betonba.

    (#136337) Hasaggymeg
    Szerintem meg beszélnek össze vissza, mikor drone-okkal foglalkoztam kb 5 éve, akkor is havonta jelentette be valaki, hogy már majdnem megvan a LiPO akksikat leváltó technológia, és órákat repülhetünk majd 1 akksival, aztán eltelt 5 év, és még mindig ott tartunk, hogy a csúcs kategóriás tesla elgurul épp 500 at ha finomkodsz vele, nem viszed a családot, és te is inkább csak csontból meg börből állsz.

    Az elektromos autók miatt azt hittem majd történik valami, de még mindig sehol sem vagyunk, hangya léptekkel fejlődik az akku technológiánk, pedig már minden elektromos, senkinek nem lehet érdeke hogy visszatartsa ha tényleg megvan az új technológia, tehát én arra következtetek, hogy még mindig teszt fázisban van az összes nagy ötlet, és egyik sem elég biztonságos hogy bevessék :(

    (#136339) proci0
    +1, kivéve az utolsó részt, arra Runner kiakad, de engem is zavar hogy nálad így csapódik le. Én pl a Santa Cruz márkáról gondolom ezt, egy ebike ennél azért komplexebb. De lusta vagyok levívni ezt a csatát. :P

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák