Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz ZolkoW #135237 üzenetére

    Csak egy kulacstartót lehet rakni a bringámra :(

    Toobee: A nobby nic meg a smart sam gumikkal elégedett voltam sárban és kanyarban is, sőt télen hóban is azokkal tekertem, nem sodródtak úgy, mint a Rekon. Csak hát a nobby nic aszfalton mint egy traktor, a smart sam meg tökéletes lenne, de kőnehéz :( . Utóbbinak eszméletlen mennyire eltalálták a mintázatát, nagy kár, hogy annyi a súlya, mint a szegecses ice spiker-nek :DDD . Nem tudom mi a francot rakhattak bele, de brutális.

    (#135241) Toobee: Tépőzáram már van, ezeket azért nem szeretem, mert a belsőt minden sz*r éri, egy terepezés után full por meg sár és mivel egy normálisabb gumival én nagyon ritkán kapok defektet (ha kapok... és most tubelessel még annyit sem fogok), fél év-egy év után már használni sem merném azt a belsőt, mert annyit kapott a bringára tépőzárazva, hogy tuti lenne vagy ezer lyuk rajta.

    xy.zsolt: Squirt és soha többé nem kell kefélned :D

    Ákkk: Abba az egyéb cuccok miatt a belső már nem fér bele. Lehet megpróbálok merevíteni valahogy ezen a Topeak táskán.

    Más, spd téma: Ezen a saras versenyen sokszor le kellett tegyétek a lábatokat ugy-e? :D . Nem volt esés az spd miatt? Ma kimentem a közeli mezőre és úgy egy úrát próbálgattam, ezúttal nem estem el, mert nagyon vigyáztam, de egyszer így is majdnem és most is azt éreztem, hogy vannak olyan helyzetek, amikor a tyúkszaros életben nem tudnám kicsatolni. Pl. hirtelen fékezés, felfelé hátsó kerék elkaparás stb. Szal még mindíg depis vagyok miatta, mert nem látom a fényt az alagút végén, úgy érzem sosem szokom meg, másrészt viszont amikor videókon látom, hogy olyan természetesen csatolják ki, mintha platformpedál lenne, meg amikor azt is látom, hogy az mtb-sek 99.99%-a spd-t használ felénk, köztük olyanok is, akik messze nem nyomják úgy mint én, max havonta 2x mennek ki enyhe sík terepre, akkor mindíg elgondolkozok, hogy pont nekem miért ne menne? :D . Kicsit gáz, hogy nem merek vele rövideket sem tekerni, gyakorlatilag a mezőn visszaraktam a platformot és úgy mertem hazatekerni, pedig hazáig úgy 1km a távolság :DDD . Nem tudom így mennyi esélyem van hozzászokni, hogy mindíg visszarakom a platformot, de meglátjuk... az a goind, hogy spd-vel nem merek tekerni, normális terepezések nélkül meg képtelen vagyok élni :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák