Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bringasisti

    őstag

    válasz StLui #135137 üzenetére


    Csiszolás, kencefice, száradás, ragasztás, henger, kávé, szerelés

    BENEFON DELTA--------N8

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz StLui #135137 üzenetére

    Hát az úgy történik kérem szépen,hogy...megkeresem a külsőben a tettest,ha megvan akkor célzottan keresem a lyukat.Ha nincs tettes,de ha az első lyuk már meg is van,vízben csekkolom van-e több,mindegyiket golyóstollal megjelölve csillaggal,melynek szárai túllógnak a felcsíszolandó területen.Leengedem a belsőt,törlöm a lyuk körül,majd ezzel a fényes inox reszelővel [link] kezdem középről,ha a lyuk valami toldásra esik,hogy azt lereszeljem,smirglivel ha sima felületen van,a lyuktól körkörösen egyre távolódva kissé nagyobbra mint a leendő folt mérete.Kenem vékonyan középtől ugyanúgy körkörösen,ugyanúgy kissé nagyobb felületen mint a leendő folt,majd addig hagyom száradni amíg hozáérve nem ragad ujjamhoz,majd ráhelyezem a foltot és istenesen megnyomogatom pumpám domború végével.Újabban,a leírással ellentétben,nem húzom le a vékony fóliát a foltról,szerintem megakadályozza a folt és körülötte levő maradék ragasztó a külsőhöz való hozzáragadását.Ennyi,nem szoktam újra felfújni,vízbe tenni stb.,szárazra törlöm és kész.Még annyi,hogy én az ilyen foltozott belsőt kissé biztonságosabbnak tartom mint egy újat,mely még soha nem volt felfújva,kipróbálva és hetek óta zötykölődik nyeregtáskámban.

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák