Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz Runner_fxr #128375 üzenetére

    Bajom sose volt a RS villákkal. Az XC-mben egy Reba RL van, ami rendesen működik csak másra van. Korábban akkora jelentőséget nem tulajdonítottam az RS vs Fox témának, mindegyiknek van olcsóbb és drágább variánsa. Azon viszont sokszor ámultam, hogy akinek fox van milyen finoman tud mozogni és a kis egyenetlenségeket is kidolgozza, meg hát ilyenem még nem volt, ez meg jó apropó kipróbálni.

    Vasárnap végre kipróbáltam akcióban az új gépet. Valami elképesztő élmény volt!
    Egyben nagyon tanulságos. Egyrészt tisztává vált, hogy az utóbbi 2 évben a másik bringát egyes alkalmakkor már tényleg olyan célra is elkezdtem használni, ami nem neki való. Ellenben sokszor azt gondoltam, hogy még mindig én mint rider vagyok a szűk keresztmetszet tudásban, technikában. Most viszont egyértelművé vált, hogy mik voltak azok a helyzetek, amiben a bringa volt a szűk keresztmetszet. Felfelé nagyon jól tekerhető a másik bringa, lejtőkön szintén élvezetes volt ésszel, a nagyon durva köves, vagy ugratók és droppok viszont már tényleg az új gép terepe.
    Olyanokat tudtam így elsőre csinálni, amikről korábban soha nem hittem volna, hogy képes vagyok rá, vagy meg merem csinálni. Ahol eddig belefékeztem most még rátekertem, a levegőben meg kurjantgattam, mint egy idióta. :DDD
    Nagyon jó döntés volt megvenni ezt a bringát, már most látom, hogy sok örömem lesz benne. Mindezt úgy mondom, hogy a térvédőm még csak most van úton felém.

    Jöjjön a tavasz, menni akarok újra!

Új hozzászólás Aktív témák