Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz eddie1978 #113292 üzenetére

    Na, csakhogy leesett a tantusz. :D Hidd el abszolút nem szokásom ok nélkül kötekedni, bárkinek a bringáját leszólni, de azt egyszer és mindenkorra meg kéne érteni, hogy szupermarketben nincsenek jó bringás ajánlatok, és akkor még finoman fogalmaztam. :) 110-et adott azért a borzalomért, noname teló, noname váz, 7-es menetes agy stb, ennyi pénzért azért lehet venni valami értelmesebb bringát, ha nem is fatbike, akkor is.

    Talala: Ha műszakilag költségmentes, akkor 80-ért kb árában vetted, kicsit talán kevesebbet ér, de nagyjából ok. De ezekre azért nehéz mit mondani, mert ezekről a képekről nem lehet megítélni a tényleges állapotát. Csapágyakba nem látunk bele, villába se, fékekbe se, hajtás kopottságát sem tudom biztonsággal megítélni, repedéseket sem látom. Ezt mind csak személyesen lehet. Sokszor felmerül ez a téma, de a válasz mindig ez. Használtat csak akkor szabad venni ha értesz hozzá, vagy olyan emberrel mész vásárolni aki ért hozzá. Máskülönben simán behúzhatnak a csőbe.

    [ Szerkesztve ]

  • INMOTEP

    őstag

    válasz eddie1978 #113292 üzenetére

    Azt a videót én is láttam ,de az nem pont ugyanaz mert a nyereg alatti cső ketté ágazik .Bár szinte az a váz egyébként de mégsem pont .Mondom nagyon sok gyártó használja ezt a vázat ,épp direkt rákerestem egy videóra ahol ilyeneket tesztelnek .Igaz ez nem jelent semmit ,de alattuk sem szakadt ketté [link] Mindkét kerékár ugyanaz a váz mint az enyém . Persze lehet köpködni ezekután is ,ez mindenkinek a saját véleménye .Biztos jobban értettek hozzá mint én ,de nekem amire kell megfog felelni .Aztán ha csalódás ér mondjuk eltörik a váz ami vicces lenne igy jártam ,akkor sem dobtam ki az ablakon 300-400 -500 ezer ft ot .A 2 Kerék gumistól shimano fogaskerékkel magában 50-60 ezer ft mert abbol a legolcsóbb még nálunk is enyiből jönne ki .Én igy nézem az egész történetet ti másképp .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák