Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aureal

    senior tag

    válasz Sk8erPeter #6022 üzenetére

    Nézd, elhiszem hogy profi vagy és köszönöm is az önzetlen segítséget. Én soha sehol nem tanultam webprogramozni, meg mást sem (programozni), max. Basic 1000 éve ált. suliban. :D Régebben leírásokból, ma inkább w3school oktató oldalról nézegetek ezt-azt, de nem azért mert profi programozó szeretnék lenni, hanem vannak dolgok amit csak javascriptben tudok megoldani, mivel praktikussági szempontokból ehhez nem kell interpreter csak egy böngésző. Illetve egyszerű feladatokat próbálok megvalósítani, amihez ez nekem elég.
    Az hogy a kód egy szutyok, ezért pont sajnálom, de mentségemre legyen mondva, csak a w3s. bugyuta példáit felhasználva és abból kiindulva eszkábáltam. Természetesen fogalmam nincs a legújabb webfejlesztési trendekről és szokásokról, illetve a "lusta informatikus" mintájára próbálok minél kevesebb leütésből dolgozni, hisz mindig van jócskán javítani rajta úgy is mit. (Pl. miért gáz a <center> elem, mikor a legegyszerűbb, működik, célra vezet. Ilyen a <b> elem is. Mire ezt css stylelal lekódolom, lemegy a nap... És bből nem referencia site lesz, csak egy próba, ami vhogy kinéz.
    Szóval sorry, ha ez egy profinak fizikai fájdalmat okoz, mi kezdők már csak ilyenek vagyunk, de szerintem pont egy szakértőnek könnyebb is átlátni az efféle lámaságokat, ezért "az vesse rám az első követ..."

    A kérdésre viszont nem kaptam választ eredetileg, azaz hogy eltekintve a pontosan definiált változónevektől, a saját kódom miért hibázik az említett 18-as, stb. értékkel?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák